16.03.2020

Díky velikánům v oboru jako jsou Facebook, Microsoft, Asseco, Google, E&Y a Arca Capital pomáhají měnit sny v realitu. Pomocnou ruku navíc nabízejí zcela zdarma a bez nároků na podíly. Bavíme se o slovenském akcelerátoru start-upů Perry Talents, který po úspěších na Slovensku zamířil i do Česka. Máte zajímavé nápady, demo anebo minimum viable product? Neváhejte. Přihlásit se do čtyřměsíčního programu lze pouze do 25. března na stránce http://www.perrytalents.cz/

Chceme podporovat všechny talentované podnikatele. Ať už jsou na začátku své cesty či už nějaký kus ušli. Díky specializovanému čtyř měsíčnímu programu ukážeme, jak lze uspět na českém i světovém trhu," vysvětlil Andrej Krúpa, jeden ze zakladatelů Perry Talents.

Jako jeden z konkrétních příkladů dosavadních úspěchů akcelerátoru uvádí Krúpa například S-Case. Přenosné medicínsko-technologické zařízení, které dokáže měřit veškeré tělesné funkce člověka. Unikátní provedení umožňuje S-Case využívat především v zemích třetího světa humanitárními pracovníky.

„Začínajícím podnikatelským projektům obvykle nechybí zajímavá myšlenka a nadšení. Pro úspěch, kromě zacílení, načasovaní a financování, je nezbytné nastavit další elementární záležitost, jako je například nábor, procesy nebo marketing. Je možné zvolit cestu "pokus, omyl" nebo cestu naslouchání někomu, kdo již udělal jak chyby, tak i správná rozhodnutí. Naslouchání může ušetřit čas, peníze i energii," upozornil Oskar Baschiera, Business Development Director Manifesto Holding s.r.o. a Country Manager SLAVIK & STELL.

Právě Oskar Baschiera je jedním z mentorů, kteří po dobu čtyř měsíců budou předávat své know-how a cenné rady vybraným start-upům. K osvědčeným mentorům Perry Talents patří také Jozef Klein, šéf Asseco Group, Martin Štefík, finanční ředitel Microsoftu pro střední Evropu a mnoho dalších.

„Akcelerační program zakládáme na sérii workshopů. Ty názorně ukáží, jak pracovat s lidmi či jak přemýšlí investoři a co je pro ně zajímavé. Účastníci se mohou také těšit na networkingové večery, progresová setkání, obchodní jednání či komunitní večery,” popisuje Juraj Gago, který společně s Krúpou stojí za tímto neziskovým projektem.

Celý program je ukončen slavnostním Demo Day, kde proběhnou prezentace startupů před porotou složenou z podnikatelů a investorů, kteří jsou připraveni ulovit si nejeden zajímavý produkt.

Pokud jste připraveni se svým start-upem prorazit, stačí navštívit http://www.perrytalents.cz/


Teetravel - Váš golfový svět na dlani