14.05.2023

Den matek letos připadá na neděli 14. května a pokud ještě nevíte, jak kromě květiny a objetí máte své mamince poděkovat, vezměte ji do největšího Saunového světa v Čechách. Dopřejte v tento den mamince odpočinek a zbytku rodiny pak pořádnou porci zábavy v aquaparku v Praze Čestlicích.
Přijďte si užít rodinný den do Vodního a Saunového světa Aquapalace Praha s vašimi ratolestmi a na Svátek matek máme pro vás přichystané hned dva dárky. Protože v tento sváteční den bychom měli maminkám dopřát především oddech a relaxaci, mohou si maminky v Saunovém světě dopřát vybrané relaxační ceremoniály zdarma. Na výběr je Lady Beauty, bylinný peeling podle vašich preferencí vůní nebo Pivní ceremoniál, pro ženy speciál se sklenkou prosecca.

Nejlepší dárek ke Dni matek? Relax a načerpání energie ve Vodním a Saunovém světě Aquapalace Praha!

V největším saunovém světě v ČR čekají nejen na maminky saunové ceremoniály s nádechem jara, volit lze z nepřeberného množství vůní, druhů saun a díky profesionálním saunerům, kteří vás provedou nevšedními povzbuzujícími rituály, zažijete rozmazlování a perfektní odpočinek během celého dne. Z 18 různých prohříváren určených pro příjemné, luxusní i netradiční saunování si vybere opravdu každý.

Jako druhý dárek, obdrží každá maminka a vaše dítě na ICE baru v Paláci relaxu zmrzlinu zdarma.
Vyrazte do aquaparku včetně Saunového světa v Čestlicích, nechte maminky hýčkat, zbavit se jarní únavy a restartovat svoji mysl, a i se zbytkem rodiny si společně užijte nezapomenutelný den plný odpočinku a společně stráveného času!


www.aquapalace.cz


Teetravel - Váš golfový svět na dlani