02.01.2023

Mӧlltaler překvapuje! Zatímco některá střediska v jeho okolí bojují s nedostatkem sněhu, na ledovci v Korutanech díky pořádným mrazům a zasněžování mají lyžaři aktuálně k dispozici již většinu sjezdovek v parádní kondici.

Mӧlltaler Gletscher otevíral sezónu 10. listopadu s upravenou hlavní sjezdovkou na ledovci. Za více než měsíc se podařilo dosněžit a upravit i další trasy, díky kterým je dnes středisko obklopeno třítisícovkami pohoří Hohe Tauern v top kondici. Každý lyžař, který hledá široké a upravené sjezdovky ve výjimečném prostředí, si v malebném Korutanech přijde na své. „Na Mӧlltalu panuje pravá zima, na sjezdovkách máme aktuálně v průměru půl metru sněhu, teploty se pohybují hluboko pod bodem mrazu. Podmínky se v posledních dnech vylepšily natolik, že v provozu máme už většinu sjezdovek a lanovek, které lyžařům garantují skvělou alpskou lyžovačku s úžasnými výhledy na okolní třítisícovky,“ prozradil manažer střediska Max Gottfried.

Lyžařské středisko Mӧlltaler Gletscher je díky kvalitním podmínkám pravidelně místem přípravy lyžařských reprezentací a sportovních klubů. Lyžaři mají aktuálně na Mӧlltalu k dispozici sjezdovky všech obtížností – od rodinných modrých sjezdovek až po černé trasy pro nejnáročnější lyžaře. Komplexní zázemí nabízí panoramatická restaurace Eissee s bohatou nabídkou jídel pro malé i velké jedlíky.

Lyžování na jediném ledovci v Korutanech je nyní dostupnější než kdykoliv předtím. Středisko připravilo pro všechny členy věrnostního programu Gopass na leden speciální nabídku. Ve svých kuponech v Gopass kontě najdou voucher na 1denní skipas na lednové lyžování za fantastických 19 EUR. Na zbytek dovolené si mohou další skipasy nakoupit nejvýhodněji v online předprodeji z pohodlí domova, jelikož i na Mӧlltalu se skipasy prodávají za flexibilní ceny. Stejnou možnost dostanou všichni nově zaregistrovaní členové Gopassu.

www.gopass.travel


Teetravel - Váš golfový svět na dlani