21.10.2019

Jiří Dynybil
vydavatel: Epocha

Milí čtenáři, Jiří Dynybil sepsal osobní deník, ve které poutavě píše o své obtížné cestě se zajímavými zážitky a příběhy z různých míst světa. Křestem provázel Jarda Suchánek, o příjemnou atmosféru se postarali operní sopránista Barbara Slezáková a violoncellista Pavel Verner. Knihu pokřtili Martin Severa, novinář a cestovatel a Antonín Panenka, česká fotbalová legenda.

"Na mou duši, že nedokážu přesně říci, kdy poprvé, a především kolikrát jsem odpovídal na otázku, proč jsem se stal na krátkou, leč vydatnou část života poutníkem. Ta odpověď je nesmírně těžká."

Osobní deník s mnoha zajímavými zážitky a příběhy poutníků z různých končin světa, které Jiří Dynybil potkal na své Svatojakubské pouti ze San Sebastianu ke katedrále v Santiagu de Compostela, po nejobtížnějších trasách - pobřežní Camino del Norte a původní Camino Primitivo. 787 km vytrvalým deštěm i jarním sluncem, městy a vesnicemi, zemí spálenou lesními požáry i takřka nedotčenou přírodou. Na této pouti nelze nic předstírat. Před nikým, a hlavně ne sám před sebou.


Teetravel - Váš golfový svět na dlani