27.05.2020


V nové kolekci Duality se setkává minulost a současnost. Vzory na nádobí totiž byly inspirovány kresbami z konce 19. století, které se nachází ve sbírkách Muzea Vista Alegre. V dekoru kolekce se prolíná rozpor mezi rozumem a citem, minimalismem a bujností, klasikou a nečekaným přístupem. Základní bílou barvu oživují výrazné barevné motivy. Výjimečnost kolekci dodává též bohaté zdobení umístěné netradičně na spodní straně porcelánu.

Kolekce Duality překvapuje svým originálním pojetím i formou. Čajové šálky či talíře se díky tomu zdají na první pohled bílé, při bližším prozkoumání však bují barevnou džunglí. Též tvary nádobí odkazují k bohaté historii značky Vista Alegre, ale nechávají se ovlivňovat současností. Kromě klasického nádobí najdete v kolekci dózy, cukřenku, mléčenku, podnosy na dezerty či sendviče, podložky pod sklenice či překrásnou dekorativní mísu.

Jemný porcelán z kolekce Duality skrývá překvapení v podobě netradičního designu. Bude udivovat ještě za mnoho let a díky své nečekané divokosti i něžnému krajkoví najde místo v každém interiéru. Nahlédněte do čarokrásné kolekce Duality v prodejně Villeroy & Boch ve 3. patře obchodního domu Kotva na náměstí Republiky v Praze nebo v e-shopu na www.luxurytable.cz


Teetravel - Váš golfový svět na dlani