27.09.2019

Betaglukan FORTE s vitamíny C a D na podporu imunity
Imunitní systém člověka musí každý den odolávat celé řadě nástrah. Zejména na podzim podporujeme náš imunitní systém vitamíny. Např. vitamin C je důležitý, protože přispívá k normální funkci imunitního systému. Není to ale pouze nejznámější „Céčko“, ale i vitamin D, který člověk získává přes léto ze slunka a na podzim se pak projevuje jeho nedostatek.
Oba dva důležité vitamíny se často vyskytují v doplňcích stravy spolu s další látkou přírodního původu - s betaglukany, se kterými se dokážou výborně navzájem podporovat.
Doplněk stravy Betaglukan FORTE 250 mg obsahuje v každé tobolce 250 mg betaglukanu kvasničného původu s garantovanou čistotou minimálně 80 %, což značí vysokou kvalitu přípravku. Přípravek také obsahuje vitaminy C a D, které přispívají k normální funkci imunitního systému.
Doplněk stravy je dostupný v měsíčním balení po 30 tobolkách.
www.pripravky-apotex.cz

.

Podpořte dětskou obranyschopnost
Dětský organismus je mimořádně citlivý, proto je vhodné denně posilovat jeho obranyschopnost. Doplněk stravy Betaglukan JUNIOR díky jedinečnému složení přispívá k normální funkci imunitního systému. Každá tobolka obsahuje 100 mg kvasničných betaglukanů, jejichž čistota je více než 80 %. Kromě toho je přípravek obohacen o vitamin C, rozpustnou vlákninu inulin, zinek a nukleotidy, které jsou součástí řady enzymů.
Betaglukan JUNIOR 100 mg je vhodný pro děti již od 3 let.
www.betaglukan.cz

Kvalitní betaglukany pro dlouhodobou podporu imunity
Imunitní systém člověka musí každý den odolávat celé řadě nástrah. Betaglukany mají díky svému složení prokázaný pozitivní účinek na imunitní systém.
Betaglukan IMU 200 mg obsahuje v každé tobolce 200 mg betaglukanu kvasničného původu s garantovanou čistotou minimálně 80 %, což značí vysokou kvalitu přípravku. Kromě toho v něm nalezneme také inulin – rozpustnou vlákninu, jejímž úkolem je vytvářet ve střevě příznivé prostředí pro prospěšné probiotické bakterie – a vitamin D, který přispívá k normální funkci imunitního systému. Přípravek je vhodný pro dlouhodobé užívání, denní dávku pokryje jediná tobolka.
Doplněk stravy Betaglukan IMU 200 mg je dostupný v balení po 60 nebo 120 tobolkách. Přípravky řady Betaglukan od společnosti Apotex jsou vyráběny v České republice.
www.pripravky-apotex.cz

Vyzkoušeli jste Glukánek sirup pro vaše nejmenší?
Betaglukany jsou látky přírodního původu, které se nejčastěji získávají z kvasnic, z obilí, mořských řas nebo hub. Při výběru vhodného doplňku stravy nezáleží na zdroji, ze kterého je přírodní betaglukan získán, ale na množství a čistotě přírodního betaglukanu.
Glukánek sirup pro děti je schválený Českou pediatrickou společností jako doplněk stravy vhodný k užívání už od 1 roku. Má příjemnou pomerančovou příchuť a díky původu betaglukanů z kvasnic je bez náznaků nepříjemné vůně či chuti hub. Betaglukanový extrakt v sirupu se vyznačuje zejména čistotou, vždy minimálně 80 % – to značí vysokou kvalitu přípravku. Dětem do 3 let stačí jedna kávová lžička denně, starší děti mohou užívat i 3 lžičky denně. Přípravek je bez konzervačních látek a je slazený fruktózou.
Přípravky řady Betaglukan od společnosti Apotex jsou vyráběny v České republice.
www.pripravky-apotex.cz.


Teetravel - Váš golfový svět na dlani