15.06.2022

New York je proslulý svými výraznými koktejly a zmrzlinovými poháry. Kreativitě se meze nekladou. Nyní nemusíte jezdit tisíce kilometrů za oceán. Restaurace U Prince s největší zahrádkou na Staroměstském náměstí nabízí tyto „big city“ poháry.

Restaurace U Prince drží rodinou tradici již od roku 1895. V Bauer Hotel Group dbají na kvalitu a historii místa současně. Aby poháry byly krásné nejen na pohled dbá dvorní šéfcukrář Vojtěch Řehák. Sám vyrábí řemeslnou zmrzlinu nejvyšší kvality. Při samotné realizaci různých variant pohárů se nechal inspirovat oblíbenými pochutinami. V nabídce je tedy Snickers, Bounty, Oreo, Kinder, Cherry, Baileys a nechybí bláznivá varianta Unicorn. V posledním jmenovaném poháru se nachází šlehačka, jahodová a vanilková zmrzlina, poleva z bílé čokolády, bílé čokoládové kuličky, marshmallow a cukrová vata!

Každý z těchto pohárů stojí bez rozdílu 175 Kč a jedno je jisté, jeden člověk má problém ho celý sníst. Není překvapením, že právě U Prince je v nabídce kvalitní newyorský pohár. V zimě zde vévodí nejkvalitnější svařák na Staromáku a letní měsíce patří výjimečným pohárům.

Kam na pohár? Na ten velký? K Princovi.

www.uprince.cz


Teetravel - Váš golfový svět na dlani