27.11.2022

Tři nové příchutě čajů Druid překvapí skvěle vyladěnými kombinacemi ingrediencí
Svezte se na hřejivé vlně čajových novinek! Tři nové příchutě čajů Druid jsou ovocné, voňavé a plné těch nejrozmanitějších chutí. Až si budete po návratu domů rozehřívat o hrnek zkřehlé prsty, ponořte se do vůně Hrušky s rakytníkem, Maliny a růže nebo Krvavého pomeranče se skořicí. U všech tří čajů se český Druid držel svého motta: „Ochutnej něco lepšího!”

Hřejivost, která pohladí chuťové pohárky.
To nejlepší ze sadů a zahrad
Nasládlost tradiční hrušky a osvěžující trpkost rakytníku tvoří neotřelou kombinaci, o to víc překvapí, jak báječně k sobě ladí. Rakytník je ostatně nejlepší přítel do podzimních plískanic a mrazivých zimních dnů. Známý je obsahem vitaminu C a dalšími blahodárnými účinky. Když to všechno podtrhne ještě podmanivá vůně lékořice, je na světě čaj, který vás bude chuťově překvapovat s každým douškem.Hruška & Rakytník, seženete od 66 Kč, k dostání například na druidcz.com nebo ve vybraných prodejnách COOP.
Jako procházka růžovou zahradou…

Takové bude každé napití této malinovo – růžové novinky. Růže příjemně zjemňuje sladkokyselé tóny malin a po jazyku vám protančí i šípek s aronií. Pokaždé navíc provoní váš domov a omamná vůně vás bude pokoušet k přípravě dalšího šálku.
Malina & Růže, seženete od 66 Kč, k dostání například na druidcz.com nebo ve vybraných prodejnách COOP.
Exotické zahřátí

Krvavý pomeranč vás uhrane svojí hříšně podmanivou chutí a skořice vám vlije oheň do žil. Kombinaci velmi vhodně doplňují tóny jablka, díky kterému čaj chutná jako exotické Vánoce. Hřejivé spojení, které k zimě báječně ladí.
Krvavý pomeranč & Skořice, seženete od 66 Kč, k dostání například na druidcz.com nebo ve vybraných prodejnách COOP.
Klasických čajů se člověk rychle „přepije“ a svařené víno je třeba konzumovat s mírou. Vyzkoušejte nové čajové kombinace, které zavoní, zahřejí a zachutnají. Zkrátka „Ochutnej něco lepšího.“


Teetravel - Váš golfový svět na dlani