08.01.2023

Hledáte účinnou prevenci proti nachlazení, posílení organismu a zároveň účinnou detoxikaci těla po náročných vánočních svátcích? Zkuste oblíbenou aktivitu odborníků a sportovců, jež rychle vrací tělo zpátky do formy, a zároveň má i blahodárné účinky na lidský organismus. S pravidelným navštěvováním sauny v zimních měsících dopřáváte svému tělu zasloužený relax, ale i očistu. Zavítejte do nejluxusnějšího saunového světa v Čestlicích a vyzkoušejte jedinečné bylinné ceremoniály.

Leden je obdobím velkých změn a předsevzetí, s nimiž se snažíme změnit náš životní styl. Pokud i vy patříte k těm, kteří by rádi našli aktivitu prospěšnou zdraví, vyzkoušejte saunování v Čestlicích. V Aquapalace Praha je vždy pro návštěvníky připraven pestrý program v saunovém světě s jedinečnými ceremoniály. Navíc ke vstupu do Saunového světa získáte zdarma i přístup do Vodního světa.
6 hlavních důvodů, proč navštěvovat saunu:
Detoxikace organismu – Teplo otevírá póry pokožky a zvýšenou produkcí potu odvádí škodlivé látky.
Zlepšení krevního oběhu – Pravidelným zahříváním těla dochází k lepšímu prokrvení těla a snížení krevního tlaku.
Prevence respiračních onemocnění – Parní sauna mohou výrazně pomoci s obtížemi dýchacích cest.
Posilování srdce – Saunování výrazně pomáhá k úpravě krevního tlaku.
Otužování – Je prokázáno odborníky, že saunování je nejlepší formou otužování. Střídání vysokých teplot s nízkými připravuje tělo na všelijaké varianty chřipkových onemocnění.
Pevnější a mladší pokožka – Návštěvou sauny dochází ke zlepšení krevního oběhu, díky němuž se do pokožky uvolňuje více kyslíku a prospěšných živin. Odbourává se vrchní část tukových zásob společně s nadbytečnou vodou.
Saunový svět v Aquapalace Praha
Opravdový luxusní zážitek zažijete v největším Saunovém světě v Aquapalace Praha. Navštivte toto krásné prostředí poblíž Prahy v Čestlicích. Celkem se skládá z 18 prohříváren a je rozdělen na tři části – klasickou finskou saunu, římské lázně a venkovní část. K ochlazení můžete využít řadu ochlazovacích sprch a bazénků, pro dokonalou relaxaci využijte vířivky a odpočinkovou zónu s lehátky. Navíc se v Saunovém světě konají pravidelné saunové ceremoniály pro dospěléi děti pod taktovkou nejlepších českých saunérů, kteří pravidelně bodují i v mezinárodních soutěžích.


Teetravel - Váš golfový svět na dlani