22.06.2024

Léto je období, kdy se vůně a teplé počasí dokonale prolínají. Sluneční paprsky, odhalená kůže a svěží letní bríza přímo vybízejí k výběru parfémů, které odrážejí vášeň a ženskost. Letos v létě můžete objevit magické vůně od značky Asombroso, která nese pečeť světoznámého návrháře Osmanyho Laffity. Pod jeho vedením vznikají parfémy, které dělají z každé ženy hvězdu.

Nejnovější noblesní parfém The Noble: Vůně elegance a půvabu

Pokud hledáte ideální letní vůni, nesmíte minout The Noble. Tento dámský parfém okouzlí svými ovocně-květinovými tóny, ve kterých se snoubí sladké švestky, broskve, fialky, růže a magnolie. Spodní nótu pak dotváří vanilka, santalové dřevo a afrodiziakální mošus. The Noble je perfektní volbou pro ženu, která chce vyzařovat noblesu a eleganci v každé situaci.

Parfémy The Dream for Woman a The Black for Woman: Různé vůně pro různé nálady

Pro ženy, které rády mění vůně podle nálady a příležitosti, nabízí Asombroso další skvosty. The Dream for Woman je hravá, sladká a ovocná vůně s dřevitým akcentem. Tóny broskví, hrušek, černého rybízu, mimózy, pačuli a vanilky tvoří euforickou kompozici ideální pro ženy, které se nebojí jít za svými sny.

The Black for Woman je první parfém Osmanyho Laffity inspirovaný vůněmi Kuby. Tento parfém přináší nezapomenutelnou esenci s tóny mošusu, santalu, lilie, jasmínu, konvalinky, mandarinky a bergamotu. Je to vůně pro sebevědomé a silné ženy, které si uvědomují svou velkolepost.

Jak správně aplikovat vůni: Tipy od odbornice na parfémy z Asombroso

  • Nanášejte parfém na místa s pulzujícími body, jako jsou krk, zápěstí, spánky, loketní a podkolenní jamky. Teplota těla zde pomáhá vůni lépe rozvinout.
  • Aplikujte parfém na umyté vlasy tím, že ho vstříknete před sebe a projdete se voňavou mlhou. Vlasy tak jemně provoníte.
  • Parfémy dobře drží na bavlně, vlně a kožešině. Dávejte však pozor na skvrny a nejprve vůni otestujte na malém kousku látky.
  • Parfémy uchovávejte mimo dosah světla a teplotních výkyvů, ideálně v temnější a chladnější místnosti. Pokud si berete flakon s sebou, vyhněte se jeho ponechání v autě.

Asombroso ve španělštině znamená úžasný a dechberoucí. A přesně takové jsou i parfémy této značky. Objevte jejich vůně a další produkty na www.asombroso.cz nebo v parfumeriích Fann a nechte se okouzlit jedinečností a elegancí, kterou Asombroso nabízí.

Šebík

Zdroj, foto: ASOMBROSO BY OSMANY LAFFITA


Teetravel - Váš golfový svět na dlani