30.11.2022

S koncem roku přichází také čas rodinných setkání a večírků s přáteli či kolegy. O dobré jídlo a sladké dezerty v tomto období nebývá nouze, proto vám přinášíme tři tipy, jak s přehledem zvládnout i pitný režim. Co by na nápojovém lístku nemělo chybět?

Čisté a osvěžující
Čistá voda je základ, který by neměl chybět při žádné příležitosti. Hodí se ke každému jídlu a na doplnění tekutin během stolování či večerní párty je rozhodně tou nejlepší volbou. Protože kvalitní pitnou vodu máte po ruce po otočení kohoutkem, žádné nákupy nejsou potřeba. Stačí použít domácí výrobník perlivé vody, pomocí kterého připravíte jemně perlivou i intenzivně sycenou variantu vody, aby si každý mohl vybrat podle své chuti.

Potrpíte si i na vizuální stránku? Perlivé bublinky nejlépe vyniknou v čirém skle. Výrobník SodaStream Crystal White připraví čerstvou perlivou vodu přímo do elegantní skleněné karafy a na stole působí opravdu reprezentativně. Lahev stačí vložit do pevné ocelové nádoby, uzavřít výrobník a stlačit ovládací tlačítko. Karafu o objemu 0,7 l je možné mýt i v myčce, takže její životnost je prakticky neomezená. V případě zájmu ji zakoupíte i samostatně.

Doporučená cena modelu SodaStream Crystal White je 3 199 Kč.
Doporučená cena karafy Crystal je 279 Kč.

Drinky jako od barmana

Chystáte domácí párty, ale bojíte se, že přípravu míchaných koktejlů během celého večera už logisticky nezvládnete? Nejjednodušším řešením jsou koncentrované příchutě SodaStream Mojito a Italian Spritz. Stačí je smíchat s perlivou vodou a o nealkoholickou verzi máte postaráno. Pokud ale všechny drinky chcete vyšperkovat k dokonalosti, můžete na stůl připravit i plátky pomeranče, limety, tymián a mátu, kterými si každý svůj drink dozdobí sám. Samozřejmě dospělí si klidně mohou dolít i prosecco nebo kvalitní bílý rum.

Doporučená cena koncentrované příchutě Party Cocktail – Mojito, Italian Spritz je 129 Kč.

Párty klasika

Neumíte si představit oslavu bez „trojbarevné“ nápojové klasiky, kterou milují děti i dospělí? Oblíbené chutě nápojů Pepsi, Fanta i Sprite mohou u vás doma téct doslova proudem bez toho, abyste druhý den zaplnili kontejner desítkami plastových lahví a plechovek. Originální příchutě SodaStream stačí smíchat s dobře vychlazenou perlivou vodou z výrobníku a můžete servírovat. Z jediné příchutě připravíte až devět litrů oblíbeného nápoje. Všechny příchutě jsou dostupné i ve verzi bez cukru.

Doporučená cena koncentrované příchutě Pepsi, Mirinda a 7Up je 129 Kč.

www.sodastream.cz


Teetravel - Váš golfový svět na dlani