06.09.2022

Toužíte se zdokonalit v plavání a rádi byste vypilovali různé plavecké techniky? Přihlaste se do skupinových plaveckých kurzů v Aquapalace Praha. Začínají v září a potrvají až do ledna příštího roku! Možné je zapsat i děti od 12 měsíců do 5 let nebo ratolesti ve školním věku. Vyberte si jednu z lekcí a užijte si krásně průzračnou a teplou vodu ve Vodním světě, ve kterém se budete cítit jako v tropickém ráji.

Hledáte vhodný plavecký kurz pro sebe či své dítě? Objevte nabídku kurzů plavání v největším a nejzábavnějším aquaparku ve střední Evropě. V Aquapalace Praha si pro vás připravili profesionální lekce, které budou probíhat v příjemném prostředí Paláce Relaxu i v Korálovém bazénu.
Ratolesti do 5 let

Plavání od brzkého věku je velice prospěšné pro zdraví miminka, vývoj psychiky ale i upevnění vzájemných vztahů s rodiči. Dítě si nevytváří pouze kladný vztah k vodě, ale navíc má tato činnost i pozitivní vliv na jeho psychomotorický vývoj. Seznamuje se s novými zážitky, dovednostmi, procvičuje koordinaci a svaly celého těla.
Plavecký kurz v Aquapalace Praha je určen pro rodiče s dětmi od 12 měsíců až do 5 let. Probíhá v Korálovém bazénu s teplotou vody 33 °C, pro děti starší 3 let se kurz přesouvá do plaveckého bazénu v Paláci Relaxu. Plavání kojenců a dětí do 3 let probíhá každé úterý a v pátek dopoledne. Pro děti od 3 let až do 5. roku jsou určeny lekce v úterý a čtvrtek odpoledne.
Děti od 5 let
Září je měsícem návratu dětí do školních lavic, což znamená jediné. Vybrat vhodnou volnočasovou aktivitu či sportovní kroužek, který bude vašeho školáka bavit. Zkuste vedené lekce plavání zkušenými instruktory v Aquapalace Praha. Lekce trvá přes 50 minut a je určena pro všechny plavecké úrovně. Od plavání pro začínající plavce, středně pokročilé až po pokročilé. V průběhu kurzů se děti naučí všechny základní plavecké schopnosti a dovednosti.
Plavecké kurzy pro dospělé

Ať už jste plavci, anebo byste si své plavecké dovednosti rádi zlepšili, máte možnost navštěvovat kurzy pro dospělé. Ale pospěšte si! Maximální počet plavců v jedné skupině je 5, a dělí se do různých úrovní. Zdokonalte se v technice plaveckých stylů pod vedením profesionálů.


Více informací i přihlášku ke kurzům najdete na webových stránkách www.aquapalace.cz/sekce/vodni_svet/kurzy/plavani#plavani-dospeli.


Teetravel - Váš golfový svět na dlani