09.06.2020

Máte po několika měsících práce z domova skvěle zařízenou pracovnu, kde má každý dokument a každý kousek techniky své místo? Nebo doteď každý den usedáte k jídelnímu stolu a snažíte se vymotat kabely ze změti nádobí, dětských hraček a obalů od čokolády? Největším nešvarem home-office je špatné – nebo žádné – oddělení pracovního prostoru od toho obytného. Pořádek na “pracovišti” je přitom důležitý nejen pro duševní pohodu, ale hlavně pro výkonnost.

Prvním krokem k takovému pořádku je dobře vybraný pracovní stůl. Měl by být především dostatečně velký, aby se vám na jeho desku vešlo vše, co k práci používáte, aniž byste museli neustále něco přesouvat a přerovnávat. Výhodou je také vysoká pevnost a odolnost.

Ke zmíněným výhodám přidává pracovní stůl skill od nábytkářské společnosti Wiesner Hager ještě velkou dávku flexibility. Mobilní pojízdný stůl skill se dá jednoduše sklopit do svislé polohy, v níž nezabere skoro žádný prostor. Díky variabilním formátům pracovních desek si můžete vybrat rozměr a tvar vhodný právě pro vaše domácí pracovní místo.
https://www.wiesner-hager.com/cz/produkty/stolovy-system/skill-249/

Pracovní stůl yuno zaujme zase minimalistickým designem spojeným se sofistikovanou konstrukcí. Právě pro tuto kombinaci získal mezinárodně uznávané ocenění Red Dot Award 2017 v kategorii produktový design. Stůl yuno je úžasně praktický a manipulaci s ním snadno zvládne jeden člověk: v části nohou má kolečka umožňující se stolem jednoduše popojet na požadované místo.

Výhody dedikovaného pracovního prostoru pocítíte okamžitě. U “čistého stolu” vás už nic nebude vyrušovat v soustředění a odvádět od práce.

https://www.wiesner-hager.com/cz/produkty/stolovy-system/yuno-326/


O firmě WIESNER-HAGER:
Wiesner-Hager je rakouský specialista na kancelářský nábytek a interiérový design kanceláří. Společnost má dva výrobní závody – jeden se nachází v jejím sídle v hornorakouském Altheimu a druhý v Humpolci v České republice. Kromě toho má firma i pobočky v Německu, Francii, Spojeném království, Holandsku a České republice, a také reprezentativní kanceláře mimo jiné na Ukrajině, v Bulharsku a ve Spojených arabských emirátech. Ve Spojených státech, Japonsku a Koreji má společnost své licencované partnery. Společnost má 304 zaměstnanců. Obrat firmy Wiesner-Hager v uplynulém finančním roce 2016/17 byl 35 milionů eur. 56 % obratu
tvořil vývoz. Společnost je už několik let lídrem na domácím rakouském trhu s kancelářskými židlemi a komunikačním nábytkem.

www.wiesner-hager.com/cz


Teetravel - Váš golfový svět na dlani