21.03.2020

Venku se pomalu otepluje, a to je znamení, že sportování můžeme přesunout ven do přírody. Příchod jara nabízí pestrou paletu pohybových aktivit a s delším dnem máme i větší chuť se hýbat. Často ale i zdánlivě malá fyzická aktivita, třeba delší procházka, může v případě nedostatku vápníku vyvolat dlouhodobé bolesti. Správně funkční kloub nám nebrání v pohybu, staráme se ale o své klouby dostatečně? Dopřejte tělu potřebné minerály, včetně nejčistší formy vápníku a nezbytných vitamínů pomocí doplňku stravy FlexiMed!

Kombinace složek FlexiMedu je zvolena tak, aby pohybový aparát získal adekvátní výživu, která zamezí bolesti. FlexiMed vám dodá potřebný vápník, kolagen i glukosamin, který vyživuje kloubní chrupavky a má protizánětlivé účinky. Přípravek obsahuje i vitamín D, který zefektivňuje vstřebávání vápníku a společně s vitamínem C přispívá také ke správné funkci imunitního systému. FlexiMed je bohatý i na obsah hořčíku, díky kterému zmizí únava a naše svalstvo bude lépe regenerovat. Mangan přispívá k metabolismu chrupavek a zázvor udržuje přiměřenou hladinu krevního cukru a má blahodárné účinky na srdce a cévy.
Začněte s přípravou na venkovní sporty už dnes! Objednávejte doplněk stravy na oficiálním e-shopu: https://1url.cz/rze8v

O společnosti NaturaMed
Společnost NaturaMed Pharma AS založil v Norsku v roce 1991 Knut-Erik Karlsen. Do České republiky vstoupila značka v roce 2006, kdy vznikla její česká pobočka NaturaMed Pharmaceuticals se sídlem v Českých Budějovicích. Od roku 2009 působí NaturaMed i na slovenském trhu. Doplňky stravy společnosti NaturaMed si v České republice zakoupilo již více než 1 500 000 zákazníků.


Teetravel - Váš golfový svět na dlani