02.05.2023

Ještě se v českém šoubyznysu ani pořádně neohřály, a už mají za sebou takový počet aktivit, jako by tahle dívčí formace vznikla před několika lety. Jen namátkou:

- vydaly a pokřtily klip k písničce Cejtíme se skvěle
- natočily klip k písničce Hotová věc
- účastnily se soutěže Klipárna
- nazpívaly ústřední song pro unikátní celosvětový projekt MISS and MR Metaverse
- byly předskokankami pražského koncertu skupiny Lunetic
- zazpívaly na TK k 80. narozeninám Felixe Slováčka
- podpořily charitativní projekt Život dětem
- zazpívaly na velkolepém narozeninovém koncertu zpěváka Kyklopa
- vystoupily na koncertě k výročí založení České republiky

A takto by se dalo pokračovat ještě dalších několik řádek. Red Zone zkrátka nezahálí. Stihly přijmout novou členku Michelle a ve velmi krátké době si získaly sympatie mnoha umělců, jako například Romana Ondráčka, který se s půvabnou dívčí formací domluvil na spolupráci - natočení písničky s ním a skupinou Rakeťáci. Protože je Red Zone velmi často hostem společenských akcí, využily dívky nabídky kadeřnického salonu SAID KATE a nechaly starost o své účesy profesionálům z řad zaměstnanců salonu.

Krásné, upravené vlasy je pak budou zdobit během dalších aktivit. Za všechny je třeba zmínit natočení dalších singlů a videoklipů, podzimní koncerty a spolupráci s rádiem Kiss. Ta představuje dalších 14 vystoupení v rámci ČR. Red Zone také oslovila jistá módní značka s nabídkou nafocení několika kolekcí, z nichž poté vznikne vernisáž. Na tu se budou moci zájemci přijít podívat do multifunkčních prostor dejvického klubu La Fuente. A právě La Fuente bude doprovázet skupinu Red Zone na letních akcích svojí barmanskou show. Speciálně pro tuto příležitost vznikl Red Zone drink, který barmani z La Fuente připravili exkluzivně pro stejnojmennou dívčí formaci. Tento drink si budou moci vychutnat i řidiči, neb vznikl v alko i nealko provedení.

V rámci letní tour vystoupí Red Zone také na food festivalu s názvem "Skutečný festival chutí 2023" , kde společně s dalšími umělci budou na velkých pódiích zpestřovat den návštěvníkům festivalu na náměstích českých měst.
Pro fanoušky Red Zone přinášíme termíny La Fuente tour 2023
06.05. Hradec Králové
13.05. Chomutov
27.05. Plzeň
03.06. Mělník
24.06. Vlašim
20.08. Beroun
02.09. Holice
04.09. Slaný
22.09. Praha - music bar LaFuente


Zdroj: Helena Váňová Production


Teetravel - Váš golfový svět na dlani