22.09.2019

Autorský projekt, za nímž stojí dvojice Martin Šimek & Tereza Řípová, míří již počtvrté do Mladé Boleslavi. Čtvrtý ročník byl oficiálně zahájen na tiskové konferenci ve středu 18. 9. 2019 v Kavárně pražského Divadla ABC. Jako každý rok byli na tiskové konferenci představeni účinkující herci a tanečníci a tance, jež jim byly vylosovány. Součástí byl také nácvik společné úvodní choreografie. Tiskovou konferenci moderovala herečka Patricie Solaříková.

Pro čtvrtý ročník si však pořadatelé připravili hned několik novinek. Zaprvé se tentokrát nebude jednat o taneční souboj pouze v rámci jednoho divadla, avšak do projektu je zapojeno divadel hned šest. Každé divadlo je reprezentováno jedním hercem či jednou herečkou a po jejich boku uvidíme profesionální tanečnice a tanečníky. Mezi zapojená divadla patří: Divadlo Studio DVA, Divadlo Broadway, Činoherní klub, Městská divadla pražská, Divadlo Palace a samozřejmě nesmí chybět Městské divadlo Mladá Boleslav. Další novinkou je pak místo konání finálového galavečera, který proběhne 30. 11. 2019 od 19h v prostorách Škoda Auto Muzeum Mladá Boleslav. Nově se také představí kapela Dirty Rudolph, která s sebou do Mladé Boleslavi přiveze místo dvou rovnou čtyři vynikající zpěváky.

V projektu tento rok diváci uvidí tančit tyto taneční páry:
Vanda Hybnerová a Martin Šimek – Městská divadla pražská, slowfox + samba
Petr Vondráček a Tereza Řípová - Divadlo Palace, tango + rumba
Vojtěch Drahokoupil a Zuzana Šťastná – Divadlo Broadway, valčík + cha cha
Eva Burešová a Matyáš Adamec – Činoherní klub, waltz + jive
Václav Jílek a Petra Stehnová – Divadlo Studio DVA, quickstep + cha cha
Lucie Končoková a Jakub Necpál – Městské divadlo Mladá Boleslav, quickstep + Paso Doble

Slavnosním galavečerem provede moderátorská dvojice: Světlana Witowská a vítěz prvního pražského Roztančeného divadla, David Gránský.
V porotě se pak publikum může těšit na Naďu Konvalinkovou, Veroniku Arichtevu, Bisera Arichteva a další.

Prodej vstupenek:
Info centrum Mladá Boleslav
Městské informační centrum Mnichovo Hradiště
Dům kultury Mladá Boleslav
Kulturně vzdělávací centrum a knihovna Kněžmost
Harfa.com – hudební nástroje
Kulturní portál.cz
A také web soutěže roztancenedivadlo.cz
Diváci mohou sledovat jednotlivé soutěžící na facebooku, Instagramu a kanále YouTube vždy pod hlavičkou Roztančené divadlo.


Teetravel - Váš golfový svět na dlani