11.05.2021

Příběh značky Goodie začal pořádným kotrmelcem. Dobrou karmu, která provází všechny produkty v e-shopu, mají ale naštěstí také zakladatelé Goodie Stanislav Šareš s přítelkyní Kristýnou Durasovou. A tak je dnes obchod oázou kvalitních přírodních produktů v džungli bezhlavého konzumu.

„Každým svým nákupem zasahujeme do okolí a do sebe. A proto jsme chtěli vytvořit značku, v rámci níž bude možné věřit produktu - jeho kvalitě, čistotě, funkčnosti a etice. Nabízíme dlouhodobě kvalitní produkty a dáváme maximální důraz na udržitelnost. Teď se například soustředíme na rozložitelnost obalových materiálů,“ vysvětluje Kristýna Durasová. V Goodie pořídíte kosmetiku, potraviny a nápoje, doplňky stravy, ale i úklidové prostředky nebo například kokosové nádobí.

Přes překážky k dobré karmě

S nápadem na podobný e-shop přišel Stanislav Šareš už v roce 2016. V rámci svých pracovních cest si uvědomil dopad masové výroby a špatného životního stylu na lidi i celou planetu. Jeho první projekt ale skončil hořkým zklamáním. V průběhu budování obchodu se totiž ukázalo, že investor nesdílí stejné cíle a ideály. O svůj obchod proto Stanislav Šareš přišel. Rozhodl se ale, zachovat podle hesla co tě nezabije, to tě posílí. O několik měsíců později vznikla značka Goodie a dnes těší spoustu podobně smýšlejících zákazníků. A nejen je.

„My sami používáme produkty z našeho obchodu od probuzení do usnutí. Jsou s námi od rána při hygieně, při čištění zubů, při jídle, až do večera při koupeli v epsomské soli, doma i na cestách. Nejvíc jsme propadli nejspíš ořechovým krémům. Jsou skvělé třeba k snídani nebo když máme my nebo naše dcera chuť na něco sladkého,“ prozrazuje Kristýna Durasová. Goodie zkrátka provází majitele v práci i v soukromí.

Šampónová KPZ na cesty

Motto obchodu zní Good Karma Products, tedy produkty s dobrou karmou. Výrobky by proto měly splňovat požadavek na kvalitu, funkčnost, etiku a ekologii. Měly by podporovat zdraví, přirozenost, krásu a neměly by škodit zákazníkům ani přírodě. Mezi favority v nabídce dnes patří peruánská maca. „Máme skvělé ohlasy také na tuhé šampóny. Naši zákazníci jsou příjemně překvapení, jak dobře a jednoduše fungují. A já musím dodat, že jsou praktické i na cesty. Nemusíte řešit množství tekutin. Nehrozí žádná pohroma při vylití. A tuhý šampon se schová i do malého batohu,“ doplňuje Kristýna Durasová.

Vyberte si své nové šetrné pomocníky a radosti na
www.goodie.cz


Kontakty:
GOODIE
www.facebook.com/goodieczech

www.instagram.com/goodieczech


Teetravel - Váš golfový svět na dlani