23.02.2020

Přestože tomu teploty v nížinách neodpovídají, ve Špindlu je stále opravdová zima a připadl nový sníh. Na více než dvaceti kilometrech sjezdovek ho leží přes půl metru. V provozu je také večerní lyžování na nejlépe osvětlené sjezdovce v Čechách – na Hromovce. Ta je dlouhá 1540 metrů a k dispozici je i půjčovna lyžařského vybavení nebo aprés-ski bar. Díky modernímu systému technického zasněžování jsou sjezdovky vždy naprosto dokonale upravené. Jejich kvalitu oceňují i odborníci.

Špindlerův Mlýn byl tento víkend nabitý akcemi. Po roce se vrátil Chinese Downhill, při kterém se 200 bikerů rozjelo hromadně po červené sjezdovce dolů ve snaze být v cíli první. Klidnější povahy ocenily Snow Show, která se tuto zimu odehrávala na motivy Krkonošských pohádek. Snow Show byla v neděli, zároveň v této zimní sezóně naposled.


Skipasy za korunu


Řízený počet lyžařů a proměnlivé ceny skipasů jsou hlavní novinkou největšího krkonošského střediska. Zájemci si mohou už od listopadu loňského roku nakupovat skipasy dopředu online na gopass.cz podobně jako letenky. A platí, že čím dříve je koupí, tím jsou levnější. Jejich cena se navíc organicky odvíjí také od obsazenosti areálu nebo třeba počasí. Desítky skipasů na tuto sobotu nabídne skiareál za 1 korunu. Stačí si je ulovit ve správný čas na gopass.cz, kde je možné koupit skipasy online i na jiné dny. Čas prodeje bonusových skipasů je ale pokaždé jiný a je nutné si e-shop pečlivě hlídat. Stačí mít tedy trošku štěstí a trefit správný čas.

Zdroj: ŠP


Teetravel - Váš golfový svět na dlani