03.08.2020

Prodlužte si léto a užijte si hory, které v září dýchají klidnějším rytmem. Prázdninová sezóna na Dolní Moravě je právě v plném proudu. S prvními podzimními dny ale radost a odpočinek nekončí. Vyzkoušejte všechny letní aktivity bez obvyklého letního shonu a front.

V září vyrážejí na Dolní Moravu dospělí, ale i rodiny s dětmi, které si chtějí užít pohodovější tempo. Kromě přívětivějšího, avšak stále teplého počasí na ně čekají oblíbené atrakce. Jde například o Mamutí horskou dráhu – nejdelší dráhu svého druhu v Česku a druhou v Evropě, s pětadvaceti zatáčkami zvlněnými nad horskou krajinou a se sklonem až třicet procent. Užijete si také oblíbenou Stezku v oblacích, z níž si z výšky 1116 metrů nad mořem prohlédnete Králický Sněžník a ostatní hřebeny a lesy. Vyžijete se při cykloturistice na cyklostezkách protkaných skrz horský resort nebo na zbrusu nových single trailech, které jsou rozděleny do tří kategorií podle obtížnosti. A pokud budou mít děti po tomhle dobrodružství ještě pořád dost energie, zaručeně se vyřádí v Dětských zážitkových parcích, jimž vévodí jedinečná interaktivní atrakce Obří mamut s tobogánem v chobotu.

Vyberte si ubytování podle svého gusta a nechte se například hýčkat ve wellness čtyřhvězdičkového hotelu Vista, zatímco si vaše děti užijí propracované animační programy. Stezkou v oblacích či Mamutí horskou dráhou totiž na Dolní Moravě zážitky zdaleka nekončí. Nechte se zlákat pohodovým babím létem uprostřed hor. Zjistěte víc na www.dolnimorava.cz a naplánujte si zážitky a pobyt přesně podle svých potřeb.


Horský resort Dolní Morava
Wellness hotel Vista
Velká Morava 46
561 69 Dolní Morava, Králíky


EMAIL: rezervace@dolnimorava.cz

www.dolnimorava.cz

www.hotel-dolnimorava.cz


Teetravel - Váš golfový svět na dlani