03.11.2022

Listopad na „Šestce“ již tradičně znamená jediné – pořádnou narozeninovou oslavu! Letos je tomuto oblíbenému obchodnímu centru poblíž Letiště Václava Havla už 16 let. Přijďte si užít v sobotu 5. listopadu den plný zábavy pro děti i dospělé, kolo štěstí a parádní dárky. Gratulovat bude také talentovaná dětská zpěvačka a herečka Adélka Hesová a šikovný tanečník Honza Onder.

Jak se slaví ve velkém? Poznáte, pokud navštívíte Obchodní centrum Šestka už v sobotu 5. listopadu. Po celý den budou probíhat narozeninové oslavy a vy se můžete zapojit po svém. Vybírejte mezi pestrou paletou aktivit, umění, krásy i zábavy. Těšte se na:

• Virtuální realitu a simulátory
• Oblíbený facepainting doplněný výrobou balonkových zvířátek
• Návštěvu a možnost vyzkoušení ZDARMA dětské tělocvičny Monkey’s Gym
• Prozkoumání obřího fitcentra Gymstory, kde si můžete ZDARMA zkusit řadu aktivit
• Malířský koutek, který připravujeme ve spolupráci se Soukromou střední školou designu v Řepích, pod vedením zkušených profesorů a jejich studentů.
• Možnost vyzkoušet si práci moderátora v TV studiu Game World a získat vlastní záznam
• Beauty point Yves Rocher, u něhož se bude představovat limitovaná vánoční edice a provádět diagnostika pleti. Zákazníci si také budou moci zatočit květinou štěstí.

Nejen děti potěší vystoupení dětské hvězdičky Adélky Hesové, kterou můžete vídat v oblíbeném seriálu ZOO či v muzikálu Ostrov pokladů v divadle Broadway. Zpívá vlastní písničky, ke kterým si točí také videoklipy, a je velmi aktivní influencerkou.

Snad každého pobaví roztančený Honza Onder. Český tanečník a pedagog, mj. i dvojnásobný vítěz soutěže Stardance, má na stanici ČT Déčko Taneční hrátky s Honzou Onderem. V sobotu 5. listopadu vás naučí několik veselých tanečků a také příjemně rozhýbe tělo a rozproudí energii.
A co vás určitě nenechá chladnými? Kolo štěstí! Tím si můžete zatočit, jestliže v OC Šestka nakoupíte za min. 500 Kč (kromě Alberta) a následně vyplníte hrací kartu. Pokud se vám poštěstí, odnesete si nějakou výhru v podobě poukazů na nákup v OC Šestka nebo dárků od partnerů akce. Poté se vaše hrací karta dostává do slosování o to nejlákavější – zájezd pro celou rodinu do Hotelu Aqua Paradise Resort v Bulharsku od Blue Style!


V sobotu 5. listopadu se na vás těší celý tým OC Šestka. Narozeninovým dnem vás provede český herec a moderátor Petr Batěk. Veškerý program naleznete zde.


Teetravel - Váš golfový svět na dlani