04.12.2022

Café Buddha Delivery si připravilo na měsíc prosinec sushi zimní nabídku. Hned dva výhodné sushi sety si může každý objednat v rámci Prahy a okolí. Neuvěřitlený styl, kterým sushisti v Café Buddha disponují si zakládá na autenticitě každé rolky.

Není sushi jako sushi. To ví každý milovník tohoto magického pokrmu. Střídmý výběr klasiky v podobě Zimního Creamy Soul Setu za 499 Kč čítá 32 ks báječného sushi. Salmon Philadelphia Roll, Kappa Maki, Avokádo Maki a Tuna Maki. Tak tato nabídka je hodná využití maximálně během měsíce prosince. „Tento set je určený pro téměř každodenní objednání. Milovníci sushi pochopí,“ dodává majitel a executive chef Štěpán Návrat.

Druhým setem je Zimní „Sváteční“ Sushi Set čítající 40 ks těch nejluxusnějších. Za cenu 1699 Kč hosté ochutnají Nigiri Tuna 2 ks, Nigiri Losos 2 ks, Sashimi Ebi 4 ks, Café Buddha Rainbow 8 ks, Salmon Philadelphia 8 ks, Dragon Unagi 8 ks a Tuna Sakura 8 ks. „Tento set je určený pro výjimečné události, kterých je prosinec plný. Setkání s rodinou, přáteli, kolegy nebo samotný Silvestr,“ říká Štěpán Návrat.

Zimní sushi sety za skvělou cenu. Nikdy nebyl prosinec tak krásně rolovaný.

www.cafebuddha.cz


Teetravel - Váš golfový svět na dlani