09.10.2022

Na základě výzkumu české společnosti Ecofuel Laboratories, ve spolupráci s Vysokou školou chemicko-technologickou v Praze a Botanickým ústavem AV ČR, představuje značka NEOBOTANICS novinky na podporu imunity.

IMUNACUT FORTE
- doplněk stravy s bylinnými extrakty, vitaminem C, selenem a zinkem. Vitamin C přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpaní
a spolu se selenem a zinkem napomáhá normální funkci imunitního systému a ochraně buněk před oxidativním stresem. Echinacea podporuje normální funkci imunitního systému.
Balení obsahuje 60 kapslí. Doporučená cena 870 Kč

NEOCELLIUM

- doplněk stravy na bázi hub, se ženšenem, betaglukanem a vitaminy. Houba Reishi přispívá k podpoře imunitního systému, udržování normální hladiny cholesterolu a normální funkci oběhové soustavy. Ženšen pravý podporuje přirozenou obranyschopnost – imunitní systém, vitalitu, kognitivní a duševní výkonost, bdělost a krevní oběh. Přispívá ke snižování únavy a sexuálnímu zdraví.
Balení obsahuje 60 kapslí. Doporučená cena 790 Kč

NEOLIPO NOOX

– doplněk stravy obsahující liposomální komoplex vitaminu C a bioflavonoidů, obohacený zinkem a selenem. Vitamin C přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání, se selenem a zinkem napomáhá normální funkci imunitního systému a ochraně buněk před oxidativním stresem.
Balení obsahuje 60 kapslí. Doporučená cena 830 Kč

LIPOZOMALNÍ VITAMIN C + Rakytník


– doplněk stravy s vysokým obsahem 500mg vitaminu C v kapsli. Vitamin C je obsažen v práškové lipozomální formě 700mg NeoLipoTM C, obohacený extraktem z rakytníku. Vitamin C přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání a s rakytníkem napomáhají normální funkci imunitního systému.
Balení obsahuje 60 kapslí. Doporučená cena 830 Kč

GLUTATHIONE ANTIOX

- doplněk stravy, který svým obsahem
L-Glutathionu, Resveratrolu, Selenu a Zinku napomáhá normální funkci imunitního systému a ochraně buněk před oxidativním stresem.
Balení obsahuje 60 kapslí. Doporučená cena 980 Kč

VITAMIN D3+K2 S RAKYTNÍKOVÝM OLEJEM

– doplněk stravy v kapalné formě s vysokou dávkou vitaminů D a K. Vitamin D přispívá k normální funkci imunitního systému, vitamin K přispívá k udržení normálního stavu kostí. Silná formulace - v denní dávce (1 kapce) obsahuje 500% doporučeného denního příjmu vitaminu D a 33,3% vitaminu K2-MK7. Bez přidaných barviv a konzervačních látek.
Balení obsahuje 50ml - cca 1750 denních dávek. Doporučená cena 980 Kč

Všechny produkty jsou k dostání na www.neobotanics.cz


Teetravel - Váš golfový svět na dlani