16.09.2019

Značka Hoover uvádí na trh H-FREE 500 – nejlehčí a nejkompaktnější tyčový vysavač ve své nabídce. Kompaktní tvar vysavače umožňuje jednoduché složení na výšku pouhých 69 cm, díky čemuž jej snadno uložíte i do nižší skříňky nebo třeba pod schody. Baterie vysavače vydrží v provozu až 40 minut na jedno nabití, a to při stejném výkonu vysávání jako u kabelového vysavače. Veškeré příslušenství včetně ruční verze je integrované v těle vysavače, takže jej máte vždy přímo po ruce, a jeho pestrá škála zajistí pohodlný úklid celé domácnosti. Wi-Fi funkce pomůžou s údržbou vysavače a z vysávání udělají zábavu, protože vám třeba změří spálené kalorie.

Lehký a kompaktní


Nový H-FREE 500 má tenké tělo a váhu pouhých 1,5 kg v ruční verzi, která odpovídá váze 1,5litrové láhve vody. Úklid domácnosti je tak velmi snadný, manévrování s vysavačem jde bez zbytečné námahy a jednou rukou se dostanete do každého roku i u stropu. Perfektně vysajete těžko dostupná místa pod nábytkem nebo pohovkou i s mezerou na výšku pouhých 8,5 cm. Kompaktnost nabízí nejen při vysávání, ale i po něm. H-FREE 500 jednoduchým pohybem složíte na výšku 69 cm, takže se vejde i do malé skříňky nebo pod schody. Samostatně stojí i ve složeném stavu, není tedy potřeba mít podpěru nebo instalovat držák na zdi.


Stejně výkonný jako kabelový vysavač


S H-FREE 500 dosáhnete stejného výsledku vysávání jako s kabelovým vysavačem s výhodou volného pohybu bez kabelu. Kompaktní bezkartáčový motor H-Lab poskytuje stálý sací výkon bez ztrát při vysávání jemného prachu, větších nečistot, vlasů nebo zvířecích chlupů. Kombinace výkonu motoru, proudění vzduchu a inovativní hubice zaručuje perfektní výsledek na všech typech povrchů a v bezkabelovém provedení.


Výdrž baterie až 40 minut


Výkonná lithiová baterie 22 V vydrží až 40 minut na jedno nabití v automatickém režimu při vysávání nad zemí bez motorizovaného příslušenství, respektive 30 minut ve standardním režimu s hlavní motorizovanou hubicí při vysávání všech typů podlah. Stav nabití baterie můžete sledovat na LED ukazatelích nebo v mobilní aplikaci Hoover Wizard. Baterie je vyjímatelná a lze ji nabíjet kdekoliv.


Nekonečné možnosti vysávání


Vysavač H-Free 500 je vybaven příslušenstvím, které usnadňuje úklid všech možných prostorů a povrchů. Nástavce jsou umístěny prakticky na těle vysavače, takže je máte vždy přímo po ruce a zároveň díky své ergonomii nepřekáží. Měkký kartáč je určený pro šetrné vysávání tvrdých choulostivých podlah včetně parket, motorizovaná hubice s tvrdým kartáčem pro koberce a tvrdé podlahy jako lino nebo dlažba. Pro vysávání nad zemí je určena ruční verze 2v1 s velkým prachovým a nábytkovým kartáčem, integrovaná štěrbinová hubice a Mini Turbo hubice na zvířecí srst. Dlouhé úzké prostory vysajete štěrbinovou hubicí integrovanou na trubce. Vysavač můžete využít například i na vysávání auta.


Wi-Fi funkce pro perfektní údržbu i zábavu


Vysavač H-FREE 500 je vybavený Wi-Fi s propojením na mobilní aplikaci Hoover Wizard. V ní můžete sledovat výkon vysavače, aktivovat a ovládat řadu uživatelských funkcí, včetně kontroly stavu nabití baterie, prohlížení statistik o použití vysavače jako například kolik metrů čtverečních jste vysáli a s jakým příslušenstvím nebo měření spálených kalorií během vysávání. Praktické jsou také doporučení k údržbě a čištění vysavače nebo tipy na používání příslušenství. H-FREE 500 je prostě vysavač, který ladí s vaším životem.
Na českém trhu je k dispozici model HF522NPW 011 v barevném provedení černá v kombinaci s limetkově žlutou, jeho doporučená cena je 6 990 Kč.

Výkon byl stanoven na základě interních testů sběru prachu na tvrdých podlahách bez spár a se spárami a na koberci, měřen dle normy EN 60312-1 a s dosažením limitů pro sběr prachu dle Nařízení (EU) č. 666/2013.

WEB: www.hoover.cz

Facebook: www.facebook.com/hooverczsk

Instagram: www.instagram.com/hooverczsk

Youtube: www.youtube.com/hooverczsk


Teetravel - Váš golfový svět na dlani