12.03.2023


Máte-li v oblibě popíjení černého čaje, nesmí vám uniknout skvosty inspirované britskou čajovou tradicí. TEEKANNE, hlavní distributor čajů Sir Winston pro Českou republiku, přináší tři výjimečné černé čaje pro skutečný požitek: silný Sir Winston English Breakfast, tradiční Sir Winston Hearth of London a chuťově bohatý Sir Winston Earl Grey.

Pověstná anglická snídaně chutná ostrovanům nejlépe se silným černým čajem. Ať už potřebujete čajovou vzpruhu kdykoli během dne, vyzkoušejte tradiční Sir Winston Tea English Breakfast, který Britové popíjejí už od konce 19. století. Nejen na začátku dne vás povzbudí svou intenzivní chutí, která vás probere a potěší zároveň.

Druhým anglickým hitem mezi černými čaji je bezesporu Earl Grey, který své jméno získal na začátku 19. století od svého tvůrce, britského premiéra Charlese Greye. Aromatický a chuťově bohatý čaj Sir Winston Tea Earl Grey v sobě kromě listů čajovníku snoubí také citrusové tóny bergamotu, díky čemuž má nezaměnitelnou svěží chuť, kterou si ihned zamilujete.

Chcete-li si vychutnat svou odpolední pauzu ve stylu pověstného čaje o páté, zkuste si do konvičky připravit čaj Sir Winston Hearth Of London. Tento chutný černý čaj se skvěle hodí k čajovým sušenkám i jinému domácímu pečivu, ale potěší vás i při jakékoli jiné příležitosti. A pokud je zrovna za okny deštivé a nevlídné počasí, můžete s šálkem čaje Sir Winston myšlenkami přenést přímo do stylového Londýna.

Objevte i další chutě čajů Teekanne nebo vyzkoušejte čajové recepty. Pro více informací a tipů navštivte www.teekanne.cz.

Černé čaje Sir Winston Tea jsou k dostání za cenu 48,70 Kč


Teetravel - Váš golfový svět na dlani