25.08.2022


Řadu českých podnikatelů dva roky drtil covid, a když se konečně začali vzpamatovávat, přišla energetická krize, válka a inflace. Některé firmy se položily, jiné úzkostlivě sledují ekonomické prognózy a přemýšlí, jak dál. Mnozí prodejci žijí v obavách, že ztratí příliv zakázek a klientů nebo jestli půjde jejich zboží dál na odbyt. A právě pro ně je už nějaký čas na trhu platforma, která se na pomoc podnikatelům zaměřuje inovativním způsobem.

Jistě, v dnešní době existuje mnoho společností, které se úspěšně zabývají marketingem a reklamou, podobně jako Revento.cz. Jenomže to přišlo s unikátním, nadčasovým projektem.
Po vyhodnocení potenciálu reklamy klienta vytvoří na Revento.cz kopii jeho webu a poté zvolí efektivní reklamní kanály (např. Google Ads, Sklik, Youtube, influencery, bannery apod.), na nichž poběží reklamní kampaně. Na tom by nebylo nic tak unikátního, nebýt faktu, že klient za tak masivní reklamu předem nezaplatí ani korunu. Revento.cz totiž inkasuje až podle toho, co podnikatelům skutečně donese.

Tato unikátní platforma takovou možnost nenabízí jen podnikatelům, ale také agenturám, které zajišťují marketing a reklamu různým společnostem. Pro ně připravily takzvaný Affiliate program, díky němuž agentury zajistí svým firemním klientům další možnosti, jak jejich byznys zpropagovat. Mnohé agentury určitě zažily situaci, kdy narazily na omezený rozpočet nebo jiné důvody, které brání klientův byznys smysluplně rozvíjet. Takové situace nejsou pro Revento.cz problémem.
Více informací zde: https://revento.cz/

Zdroj: Revento.cz


Teetravel - Váš golfový svět na dlani