09.10.2019

Pomerančový háj a novými sprchovými gely Frosch

Vůně v nás dovedou evokovat vzpomínky, umí navodit příjemnou atmosféru a umíme si při nich vzpomenout na příjemné momenty v našem životě. S vůněmi cukroví, koření nebo ovoce jsou spojovány i Vánoce. Doba, která v každém z nás uchovává krásné okamžiky po celý život. Značka Frosch přináší pro toto období tip na vánoční dárek, který využijete po celý rok. Představte si ekologicky šetrné přípravky rostlinného původu ohleduplné také k vaší pokožce, které jsou navíc v recyklovaném obalu a cenově dostupné. Že něco takového není možné? Značka Frosch přichází s novinkou, přírodními sprchovými gely vhodnými pro citlivou pokožku, ve třech lákavých variantách. Vaši mysl zklidní omamná vůně sladkých květů pomeranče, exotické granátové jablko či posilující Aloe vera a přinesou vám chvilku relaxace. Hřejivou atmosféru Vánoc navodíte také dalším tipem, a to bytovým parfémem Frosch Oase Pomerančový háj. Vůně jsou již po staletí používány při aromaterapii pro navození příjemné nálady a vnitřní pohody. Frosch Oase se inspiroval touto starou moudrostí a jeho esenciální oleje přinášejí vašemu domovu svěží a uvolňující atmosféru.

„Produkty Frosch byly vždy známé jako efektivní pomocník při kompletním úklidu domácnosti ne jen v předvánočním období. V našem portfoliu najdete přípravky do kuchyně i do koupelny, ale také na podlahu, nábytek či na sklo. Nyní se naše nabídka ekologických produktů rozrůstá o přírodní sprchové gely s jemnou recepturou vhodnou pro citlivou pokožku,“ uvádí Nikola Marklová, marketingová manažerka společnosti Melitta ČR s.r.o., distibutora značky Frosch pro český a slovenský trh. „Vůně sprchových gelů jsou jemné a navozují příjemnou relaxační atmosféru, kterou lze snadno podpořit také bytovými parfémy Frosch Oase. Pro vánoční čas bych určitě vybrala oblíbenou variantu Pomerančový háj. Naše výrobky jsou navíc již 100% recyklovatelné. Můžete tak přispět k ochraně planety bez námahy a ještě udělat druhým i sobě radost,“ dodává Nikola Marklová.

Sprchové gely Frosch Senses jsou šetrné k vám i k přírodě

Frosch Senses jsou pH neutrální, šetrně myjí, neobsahují žádné škodlivé látky, jako jsou parabeny, ropné deriváty, barviva, mikroplasty, ani EDTA (v přírodě nerozložitelnou kyselinu edetovou, která způsobuje podráždění citlivější pokožky). Tato kosmetická řada potěší i vegany, neboť neobsahuje látky živočišného původu a nebyla testována na zvířatech. Složení je obohaceno o Panthenol, který vaší pokožku vyživí, zjemní a dodá jí potřebnou hydrataci. Doporučená cena výrobků je 79 Kč.

Frosch Oase Pomerančový háj – bytový parfém

Balení obsahuje 6 tyčinek, čím více tyčinek vložíte do lahvičky s esenciálním olejem, tím intenzivnější bude váš zážitek z vůně. Vůně vydrží až 8 týdnů. Bytové parfémy jsou dále dostupné také ve variantách Levandule anebo Citrónová tráva. Doporučená cena výrobků je 209 Kč.

V souladu s přírodou

Logo se zelenou žabičkou na obale je zárukou výrobku přátelského k přírodě. Produkty Frosch jsou šetrné k životnímu prostředí nejen svým obsahem, ale především udržitelným výrobním procesem s minimálním zatížením naší planety. Složení bez škodlivých látek je založeno na přírodních složkách jako soda, ocet nebo citron, které jsou biologicky snadno odbouratelné. Lahve jsou vyráběny ze 100% recyklovaného a 100% recyklovatelného plastu. Stačí, když vyhodíte použitou lahev do žlutého kontejneru a Frosch ji opět zpracuje, naplní šetrným obsahem a vrátí zpět do oběhu.

_________________________________________________________________________________

Frosch je již přes 30 let průkopnickou značkou na poli ekologie a jeho prioritou není jen následovat zaběhnuté trendy, ale vyvíjet a zavádět nové standardy a postupy pro ekologickou produkci. V celé své dlouholeté historii Frosch neustále zdokonaluje vývoj a výrobu čisticích a pečujících prostředků šetrných k životnímu prostředí a stává se lídrem mnoha environmentálních projektů přesahujících mnohdy hranice daného průmyslu. Ekologické výrobky jsou v průběhu celého životního cyklu prokazatelně šetrnější nejen k životnímu prostředí, ale i ke zdraví spotřebitele. Více informací naleznete na: www.frosch-eko.cz 
 

Werner & Mertz sídlí v Mainzu více než 150 let. Během let se tato inovativní společnost etablovala na evropském trhu se svými značkami Erdal, Frosch a Tana. Společnost Werner & Mertz provozuje v německém městě Mainz výrobní závody ověřené v rámci systému EMAS. Výrobky, které zde vyrábějí, dodávají do mnoha evropských zemí prostřednictvím sedmi prodejních společností a po celém světě Exportním oddělením. Werner & Mertz GmbH zaměstnává celkem 1 000 lidí. Společnost Werner & Mertz dodržuje zásady ekologických a udržitelných obchodních praktik a trvale sleduje své cíle udržitelnosti. Díky iniciativě Frosch Initiative a speciálním projektovým partnerstvím nastavuje Werner & Mertz směr průkopnických udržitelných řešení a stimuluje další společnosti mimo vlastní průmysl. www.werner-mertz.de

Společnost Werner & Mertz, výrobce ekologických čisticích prostředků a kosmetiky značky Frosch, díky své recyklační iniciativě významně přispívá do oběhové ekonomiky. Na mezinárodní scéně majitel firmy pan Reinhard Schneider usiluje o to, aby přesvědčil další společnosti k následování jeho příkladu a používaly pro své obaly plasty ze sběru domácího odpadu. Je to jediný způsob, jak zajistit, aby oběhová ekonomika fungovala a udržovala plasty v uzavřené smyčce. Tím bylo dosaženo největší produkce recyklovaných lahví na světě ve prospěch čistých oceánů bez plastů. V souvislosti s tímto ožehavým tématem, uvedla v těchto dnech firma Werner & Mertz v německém Mainzu do provozu nové výrobní centrum pro produkci výrobků Frosch. K datu září 2019 se vyrobilo a naplnilo rekordních 297 milionů PET lahví Frosch vyrobených ze 100 % použitého plastu z vybraného odpadu. Werner & Mertz tak výrazně přispívá k ochraně oceánů.


Teetravel - Váš golfový svět na dlani