27.10.2019

Značka Melitta je synonymem dobré kávy. Za založením světové značky kávovarů stojí žena, paní Melitta Bentz, z německých Drážďan. Ta přišla v roce 1908 s vynálezem kávového filtru, který zachycuje kousky rozemletých kávových zrn a dopřeje vám požitek z čisté a jemné kávy. V Československu zaznamenala překapávaná káva velkou oblibu již ve dvacátých letech minulého století, kdy k nám právě společnost Melitta začala kávové filtry dovážet. Dnes je Melitta světově uznávanou značkou kávovarů a silným kávovým partnerem hvězdných sportovních týmů jako je anglický fotbalový klub Manchester United nebo německý klub Borussia Dortmund. Letos slaví společnost 111. výročí od svého založení a má rozhodně co nabídnout. Jednoduché a elegantní křivky, moderní vzhled, kvalitní zpracování, snadná příprava kávových receptur a v případě nejvyšší řady kávovarů dokonce ovládání prostřednictvím bluetooth technologie ve vašem telefonu. Už jste přemýšleli, čím potěšit své nejbližší na Vánoce? Vkusným a kvalitním kávovarem Melitta potěšíte určitě každého.

„Značka Melitta je již 111 let spjata s přípravou kvalitní kávy. Jedná se o velice silnou a tradiční německou značku, kterou dobře znali již před sto lety v prvorepublikovém Československu. I dnes je Melitta symbolem přípravy dokonalé kávy a především prověřené kvality a spolehlivosti. Naše kávovary nabízejí to nejlepší z technologií v oblasti přípravy kávy, od zachování čerstvosti kávových zrn, přes precizní mletí, až po uvolnění všech aromat v lahodném šálku kávy,“ uvádí Nikola Marklová, marketingová manažerka Melitta ČR s.r.o. „Kávovary Melitta jsou vyráběny s důrazem na kvalitní zpracování a měly by vám proto spolehlivě sloužit mnoho let. Zároveň ale nezapomínáme na moderní design a technologické vychytávky. Jednotlivé typy sedmi modelů kávovarů se liší velikostí, cenou i funkcemi. Rozhodně je z čeho vybírat.“ dodává Nikola Marklová.

MELITTA BARISTA TS SMART
S kávovarem Melitta Barista TS Smart získáte domů kávového experta, kterého lze snadno ovládat i na dálku pomocí vašeho chytrého telefonu. Jednou z jeho hlavních předností je super tichý kávový mlýnek, který získal mezinárodní ocenění Quiet Mark. Navíc disponuje dvěma kávovými zásobníky, díky kterým si můžete ráno dopřát silně praženou kávu s příměsí Robusty a večer například jemnou chuť kávových zrn Arabica. Kávovar umožňuje přípravu 21 přednastavených kávových receptur s hustou krémovou pěnou a nastavení Vámi preferovaného nápoje pomoci tlačítka Můj šálek kávy. Součástí kávovaru je mléčné řešení pro přípravu mléčných receptur. Co dělá tento model opravdu neobyčejným, je technologie Bluetooth umožňující nejen přípravu kávy na dálku, ale také snadné ovládání vašeho kávovaru - nastavení intenzity či objemu šálku, spuštění režimu odvápnění přístroje aj. Pro ještě důkladnější údržbu kávovaru lze dokonce vyjmout varnou jednotku, která je snadno přístupná. Cena přístroje je 34.999,- Kč.

MELITTA CI TOUCH
Melitta CI TOUCH patří mezi plnoautomatické kávovary, s nimiž připravíte rozličné kávové speciality s hustou krémovou pěnou pouhým dotykem displeje. Tento model je výjimečný svým dvoukomorovým zásobníkem na kávová zrna a současně super tichým mlýnkem oceněným mezinárodním certifikátem Quiet Mark. Tak jako každý kávovar Melitta i CI Touch disponuje vyjímatelnou varnou jednotkou, která umožňuje ještě důkladnější čištění přístroje. Součástí kávovaru je mléčné řešení pro přípravu mléčných receptur. Elegantní design a kvalitní zpracování dělá z kávovaru špičku ve své třídě a promění každý šálek kávy v nezapomenutelný okamžik. Cena přístroje je 23.499,- Kč.


MELITTA PASSIONE OT
S kávovarem Melitta Passione One Touch snadno připravíte svůj oblíbený kávový nápoj pouhým dotykem displeje. Pokud si nevyberete ze široké nabídky 10 přednastavených receptur, přístroj vám umožní navolení vlastního objemu a intenzity kávy. Elegantní křivky a neotřelý design dělají z toho modelu opravdový klenot, který se hodí do každé kuchyně. Díky speciálnímu systému těsnění víčka Aromasafe, zůstává uchováváno tolik podstatné aroma vaší oblíbené kávy. Přístroj má vyjímatelnou varnou jednotkou pro zajištění ještě důkladnějšího čištění. Součástí kávovaru je mléčné řešení pro přípravu mléčných receptur. Cena přístroje je 20.799,-Kč

MELITTA PASSIONE
Melitta Passione naplní jakoukoli kávovou vášeň. S tímto modelem získáte plnou aromatickou chuť v každém šálku díky jedinečnému Systému extrakce aroma (A. E. S.) v kombinaci s těsněním Aromasafe na víčku zásobníku kávových zrn. Příprava mléčných receptur bude hračka s použitím prvku Auto-capuccinatore, jenž snadno vykouzlí horké mléko, teplou mléčnou pěnu i horkou vodu. Nastavitelná výpusť kávy umožňuje použití vysoké sklenice na Caffé latte. Přístroj má vyjímatelnou varnou jednotkou pro zajištění ještě důkladnějšího čištění. Cena přístroje je 14.999,- Kč.

SOLO & PERFECT MILK
Při přípravě kávy s modelem SOLO & Perfect Milk dosáhnete dokonalé mléčné pěny během krátkého okamžiku. Lehkost a vzdušnost našlehaného mléka dělá integrovaný systém Auto – Cappuccinatore naprosto jedinečným. Nastavitelná výpusť kávy umožňuje použití vysoké sklenice na Caffé latte. Vychutnejte si jedinečný kávový požitek v každém šálku díky systému extrakce aroma (A.E.S.), který zajišťuje dokonalé uvolnění veškerého aroma z mleté kávy. Přístroj má vyjímatelnou varnou jednotkou pro zajištění ještě důkladnějšího čištění. Cena přístroje je 13.999,- Kč.

MELITTA SOLO & MILK
Kompaktní design a jednoduchost, to je kávovar Melitta SOLO & Milk, který se hodí i do té nejmenší kuchyně. Pouhým stiskem tlačítka vykouzlíte espresso a café créma. S integrovanou parní tryskou jednoduše přípravíte Café latté, espresso macchiatto, sklenku horkého mléka i horkou vodu na čaj. Systém extrakce aroma (A.E.S.) zajišťuje dokonalé uvolnění veškerého aroma z mleté kávy v každém šálku. Přístroj má vyjímatelnou varnou jednotkou pro zajištění ještě důkladnějšího čištění.
Cena přístroje je 12.999,- Kč.


MELITTA SOLO
Jednoduchý a kompaktní design kávovaru Melitta SOLO nabízí vysoce kvalitní technologii pro čistý požitek z kávy. Tento úzký plnoautomatický kávovar vám připraví aromatickou kávu se sametovou pěnou pouhým stiskem tlačítka. Umožňuje výběr nastavení intenzity kávy a najednou s ním připravíte až dva šálky. Systém extrakce aroma (A.E.S.) zajišťuje dokonalé uvolnění veškerého aroma z mleté kávy v každém šálku. Přístroj má vyjímatelnou varnou jednotkou pro zajištění ještě důkladnějšího čištění. Cena přístroje je 9.999,- Kč.


_________________________________________________________________________________
Rodinná firma Melitta působí na trhu od roku 1908. Založila ji paní Melitta Bentz, která díky vynálezu kávového filtru pozvedla každodenní rituál na čistý požitek z kávy. Společnost dnes řídí 4. generace rodiny Bentz a Melitta i nadále udává směr ve světě přípravy kávy. V jejím portfoliu lze nalézt vše, co je potřeba k přípravě kvalitního šálku kávy počínaje zrnkovou kávou, přes mlýnky na kávu, kávové filtry, překapávače na kávu až po plnoautomatické kávovary.


Teetravel - Váš golfový svět na dlani