30.05.2024

30. ročník hudebního festivalu Benátská! s Impulsem, který se koná od 25. do 28. července 2024, přivítá na pódiích mezinárodní hvězdy Scooter, Suzi Quatro a Slade. Vedle nich se představí i nejvýznamnější osobnosti české hudební scény.

Kulatá 30. Benátská! s Impulsem, která se odehraje ve sportovním areálu ve Vesci u Liberce, se ponese ve znamení trojek: 3 dny plné skvělé muziky na 3 stagích a k tomu ještě 3 S ve jménech 3 zahraničních hvězd.

Pořadatelé již nyní odhalili, že těmito hvězdami budou německá skupina Scooter, legendární baskytaristka Suzi Quatro a rockové ikony Slade.

„Třicátiny musíme oslavit velkou party, proto jsme hledali hvězdy, které festivalu dodají ještě větší ‚grády‘. Věřím tomu, že se s headlinery, ale i celým line-upem trefíme do noty všem fanouškům, které čeká skutečně výjimečný zážitek,“ říká spolumajitel Benátské! Petr Pečený, který si opět „odskočí“ od pořadatelských povinností na pódium se svou kapelou Doctor P.P.

Ředitel festivalu Pavel Mikez dodává, že pro oslavu kulatin chtěli organizátoři přivézt interprety, kteří již na Benátské! vystoupili a mají k ní vztah. „Jak Scooter, Suzi Quatro, tak i Slade neváhali, protože si všichni pamatovali skvělou atmosféru. Tímto ročníkem se chceme vrátit ke kořenům a připomenout, že náš festival je součástí české kulturní historie.“

Kromě zahraničních hvězd se na festivalu představí i české kapely jako Divokej Bill, Čechomor, Buty a mladé talenty jako Yzomandias, Nik Tendo, Sima a Ben Cristovao. Tradičně bude celá sobota věnována mladé scéně.

Program 30. ročníku Benátské! s Impulsem se rozprostře na tři stage, hlavní a vedlejší stage doplní Hudební stan Rádia Impuls. Celofestivalová vstupenka stojí 2.290 Kč. Jednodenní vstupenka stojí od 1.190 Kč. Lístky lze zakoupit přímo na webu festivalu: Prodej vstupenek - Benátská 2024- Benátská! s Impulsem (benatska-vstupenky.cz) nebo přes sítě Ticketstream, Ticketportal a Ticketmaster.

Festival Benátská! s Impulsem si zakládá na čistotě a komfortu pro návštěvníky. Letos došlo k vylepšení zázemí a další novinky jsou připraveny, aby návštěvníci měli co největší pohodlí. Festival je snadno dostupný z Prahy, cesta trvá 45 minut, a posílená kyvadlová doprava zajistí spojení s centrem Liberce zdarma.

Jubilejní 30. ročník festivalu dobré nálady proběhne od 25. do 28. července 2024 ve sportovním areálu Vesec v Liberci.

Více informací naleznete na www.benatska.cz

Šebík a Furtak

Foto Benátská 2023: Šebík + Furtak

Foto archiv Benátská! s Impulsem: Suzi Quatro, Slade, Scooter

Zdroj: Benátská! s Impulsem


Teetravel - Váš golfový svět na dlani