15.06.2024

Karlovarský festival je jednou z největších filmových událostí ve střední Evropě a letos se do něj mohou zapojit filmoví nadšenci z celého světa díky živému vysílání KVIFF.TV LIVE. Oficiální festivalová televize přinese všechny klíčové momenty přímo na vaše obrazovky, ať už se jedná o slavnostní zahájení, červený koberec, pódia, nebo zákulisí.

Program KVIFF.TV Parku

Vedle hotelu Thermal vyroste již potřetí elegantní multifunkční pavilon KVIFF.TV Parku od Studia CHYBIK + KRISTOF. Každý den od 11 hodin dopoledne do 3 hodin ráno nabídne pestrý program. Můžete se těšit na setkání s hvězdami, zábavní soutěže, stand-up comedy a večerní koncerty. Středobodem festivalových večírků budou přední DJs a živá vystoupení, včetně koncertu populární skupiny Tata Bojs.

Hvězdy a moderátoři KVIFF.TV

Přenosy zajistí více než 50členný štáb s oblíbenými moderátorskými tvářemi. Čestmír Strakatý, Ian Willoughby, Kovy, Saša Michailidis a Věra Míšková budou provázet rozhovory s filmovými delegacemi, tvůrci a hosty z české i mezinárodní scény. KVIFF.TV LIVE nabídne až 40 původních epizod pořadů denně, které můžete sledovat online zdarma.

Filmové lahůdky a exkluzivní premiéry

KVIFF.TV již před zahájením festivalu nabídne online kolekci filmů z minulého ročníku. Od 12. června se můžete těšit na exkluzivní online premiéru poetického filmu Wima Wenderse "Dokonalé dny", japonského kandidáta na Oscara. Dále budou dostupné oceněné filmy jako "Anatomie pádu", "Fremont" a "Minulé životy".

Interaktivní zážitky a soutěže

KVIFF.TV Park nabídne každý den až devět programových bloků plných rozhovorů, kvízů a besed. Stand-up comedy přivítá umělce jako Arnošt Frauenberg, Adéla Elbel, Dominik Heřman Lev a Jakub "Zitron" Ťapák. Vědomostní kvíz by CAMPARI s atraktivními cenami bude moderovat Kovy, Gabriela Heclová a Janek Rubeš.

Speciální akce a živé koncerty

Každý večer po 20. hodině se KVIFF.TV Park promění v epicentrum party. Těšit se můžete na tři živé koncerty, včetně vystoupení Paulie Garanda a Annet X s NobodyListen. Ve středu proběhne koncert Tata Bojs a 4. července speciální Iluminate Night s DJ NobodyListen a Karlem Havlíčkem.

Novinky a další zážitky

Novinkou v KVIFF.TV Parku bude hokejová střelnice CCM, malá bistra a mobilní kavárna Caffè Vergnano. Každý den od 17 hodin si návštěvníci mohou vychutnat italský aperitivo moment s drinky a pochutinami v CAMPARI Lounge.

Přijďte si užít jedinečný zážitek z festivalu KVIFF a buďte svědky nezapomenutelných okamžiků díky KVIFF.TV LIVE, kdekoliv na světě!

Šebík

Zdroj, foto: KVIFF.TV LIVE


Teetravel - Váš golfový svět na dlani