11.02.2024

KLUK V KOPAČKÁCHFotbalový kemp. Nakladatelství BAMBOOK, součást Nakladatelského domu GRADA, přichází s pokračováním úspěšného fotbalového příběhu. V novém díle s názvem Kluk v kopačkách – Fotbalový kemp se znovu ponoříme do světa malých fotbalových talentů, v jejichž čele stojí odhodlaný Tomáš a jeho oddaná parta. Autorský tandem, tvořený talentovanou Markétou Bolfovou a kreativním ilustrátorem Lukášem Fibrichem, nám opět přináší nejen poutavý příběh, ale i vizuální poezii prostřednictvím nápaditých ilustrací. Zážitky z fotbalového kempu nabídnou čtenářům emocionální rollercoaster plný dobrodružství, přátelství a fotbalové vášně.

Fotbalové dobrodružství je zpět. Připravte se na nezapomenutelné okamžiky plné smíchu, kamarádů a fotbalu na letním kempu s Tomášem a jeho neohroženými kamarády!
Trenér Kamil má pro holky a kluky připravený úžasný program plný soutěží, dovedností na hřišti a radostných chvil. Ale to není vše! Naši odvážní hrdinové Tom, Jirka, Julča a Honza se nebojí pustit i mimo fotbalové hřiště. Nenechte si ujít napínavé příběhy, jako je pátrání po ukradené vlajce nebo rozluštění záhady kocoura Fantoma. Každý den bude výzvou pro naše statečné hrdiny!

SUPR ČUPR, KÁMO
Markéta Bolfová
Ilustrace Lukáš Fibrich

128 stran, formát: 129×198, pevná vazba, 279 Kč, odkaz: Kluk v kopačkách - Fotbalový kemp

Další knihy Markéty Bolfové:
Kamarádi z naší ulice (2022)
Kluk v kopačkách (2023)


O autorce:
Markéta Bolfová pracuje jako redaktorka marketingu pro knižní velkoobchod v Ostravě a zároveň se věnuje knižní tvorbě pro děti. Její prvotina, Kamarádi z naší ulice, vyšla v lednu 2022, o rok později první díl série o malém fotbalistovi Kluk v kopačkách a v lednu 2024 jeho pokračování. Prvním a nejdůležitějším čtenářem je autorčin syn.
O ilustrátorovi:
Lukáš Fibrich je stálicí na českém ilustrátorském nebi. Jeho nejznámějším dílem je bezpochyby komiks Mourrison (vychází již spoustu let v časopise ABC), v poslední době svými ilustracemi doprovodil např. Retrohraní, Hacknutou češtinu či Bláznivou školu.

Zdroj, foto: www.grada.cz


Teetravel - Váš golfový svět na dlani