29.05.2024

Značka Dortie´s se i v tomto roce věnuje charitativním aktivitám, i letos přináší radost a potěšení dětem. Ve spolupráci s Domem Ronalda McDonalda v Praze, kde nachází dočasný druhý domov rodiny vážně nemocných dětí, Dortie´s připravila pravidelné Nedělní snídaně, které potěší nejen na Den dětí.

Dům Ronalda McDonalda v Praze se nachází přímo v areálu Fakultní nemocnice v Motole, slouží jako dočasný domov pro rodiny dětí, které se ve zdejším špičkovém zařízení dlouhodobě léčí. Jeho otevření a uvedení do provozu 24. listopadu 2022 bylo významnou událostí pro celou českou veřejnost.

Motolská nemocnice nebyla vybrána pro tuto spolupráci náhodně, ale kvůli své rozsáhlé infrastruktuře, areálu a specializovaným oddělením. Jde o nejrozsáhlejší zařízení péče o dětské pacienty s největším onkologickým a hematologickým centrem pro děti v České republice. Značka Dortie´s je poctěna, že se může i dále zapojovat do smysluplných projektů, které pomáhají těm, kteří to nejvíce potřebují.

Značka Dortie´s i nadále pokračuje s Nadačním fondem Veroniky Kašákové a ve spolupráci s Českou alzheimerovskou společností těší celou řadu seniorů, jen v letošním roce rozdistribuovala téměř 2 000 dortů.

„Jsme upřímně moc rádi, že můžeme alespoň na chvilku osladit dny těm, kteří to momentálně nemají vůbec lehké,“ vysvětluje Lucie Králová, marketingová manažerka značky Dortie´s. „Těšíme se na další společné akce,“ dodává.

Značka Dortie´s společnosti Sweet Delight, je specializovaná na výrobu dezertů. Nabízí širokou škálu produktů, včetně dortů, cheesecaků, muffinů či minicheesecaků, a spolupracuje s prověřenými dodavateli nejvyšší kvality surovin. Výrobky neobsahují žádné náhražky, umělé nebo zdraví škodlivé látky a jsou bez konzervantů. Moderní technologie šokového zamražení udržuje dorty čerstvé, aniž by ubrala na plné a opravdové chuti.

Šebík

ZDROJ, FOTO: EV public relations


Teetravel - Váš golfový svět na dlani