30.01.2024

Máte rádi představení, která vás nejen pobaví, ale také inspirují? One Human Show herečky a improvizátorky Simony Babčákové je právě takovým koktejlem, který vás nejen rozesměje k slzám, ale zároveň vám nabídne hluboké postřehy a nové pohledy na běžné situace kolem nás.

Oblíbenou herečku a improvizátorku Simonu Babčákovou není třeba dlouze představovat, známe ji z mnoha filmových i seriálových rolí. V současné době je členkou souboru Dejvického divadla v Praze, kde ale pomalu své působení ukončuje, aby se mohla plně věnovat lektorství a interaktivním setkáním s diváky, jako je právě One Human Show.

Připravte se na večer, kde se smích mísí s poznáním a slova mají hlubší význam. Nebude chybět ani hudba! Třešničkou na dortu jsou totiž hudební vstupy skvělé Antonie Nyass (Yellow Sisters).

Každé takové setkání je jedinečnou improvizační show na témata, která během večera vyvstanou...a to je pravé mistrovství!

Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost stát se součástí něčeho mimořádného. Jak napsal jeden z diváků: "Smál jsem se od srdce na celé kolo, a přitom mi hlavou kroužila spousta zajímavých podnětů! Dlouho jsem tak skvělý večer nezažil. Díky!"


One Human Show - to je večer s nadsázkou a bez cenzury, na který budete dlouho s láskou vzpomínat. Můžete ho zažít již 21. března v Praze!

Nezapomeňte si včas koupit vstupenku na https://cestainspirace.cz/vstupenky/#/78 a přijďte
Dětem a mládeži do 15 let nepřístupno.

Zdroj, foto: archiv Simony Babčákové, Cesta Inspirace


Teetravel - Váš golfový svět na dlani