15.04.2024

Týden otevřených dveří v Českém Yacht Klubu. O víkendu 20.–21. 4. se můžete přijít podívat nebo dokonce zúčastnit závodů. Loď vám v klubu půjčí, stejně jako záchrannou vestu, a všechno vaše děti naučí. Děti se mohou svézt sami na Optimistu nebo na dvuposádkové plachetnici RS Feva se zkušeným jachtařem za kormidlem. Na vše dohlédnou kvalifikovaní trenéři.

Líbí se vám jachting? Chcete, aby se ho naučily vaše děti? Máte jedinečnou příležitost.

V Českém Yacht Klubu v pražském Podolí proběhne TÝDEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ – o víkendu 13.–4. 4. od 10 do 17 hodin a v týdnu 15.–19. 4. od 15 do 18 hodin.

PŘIJĎTE SE SVÉZT!

Jachting je skvělá škola do života. Když devítiletý chlapec vyrazí sám od mola na plachetnici Optimist, je to pro něj jako být sám ve vesmírné lodi uprostřed oceánu. Vše záleží jen na něm. A když se na molo zase vrátí, nenechte se zmást, že nic neumí. Překonal své hranice, vystoupil z komfortní zóny, naučil se samostatnosti, kterou bude jednou umět zúročit. Když se věnujete jachtingu, musíte být opravdu vytrvalí. Jste neustále mokří, je vám často zima, smrdíte, protože jste celý den v neoprenu, šlehá vás vítr nebo déšť. Na druhou stranu je to nejkrásnější a nejdokonalejší sport. Děti, které vyplují na moře a vrátí se na břeh, už v životě dokážou všechno. Jachting je olympijský sport, ale také parádní zábava na celý život!

Zdroj, foto: www.cyk.cz a na www.zacnisjachtingem.cz


Teetravel - Váš golfový svět na dlani