23.01.2024

Příběh o potopě světa zná téměř každý. Čtyřicet dní a nocí tak hustě pršelo, že voda pokryla celý svět. Záchranu na lodi našel jen Noe se svou rodinou a po jednom páru od každého zvířecího druhu. Ale co když se o této tajné akci dozvědí dva myšáci a ani jeden z nich se nehodlá vzdát svého místa?

Vini a Tito jsou nerozluční parťáci a zároveň hudebníci do nepohody, kteří se chtějí stejně jako další zvířata dostat na Noemovu Archu a utéct tak před velkou potopou. Aby se zachránili, rozhodne se jeden z nich za pomoci svého důvtipu a šarmu převléct za myší samičku. Jejich plán sice ztroskotá, ale díky Švábovi a velkému množství štěstí se nesmělému básníkovi Vinimu a okouzlujícímu kytaristovi Titovi i tak podaří na Archu dostat a společně se prosadit mezi zvířátky všech velikostí a tvarů. Dokážou přitom zlepšit svým zpěvem a hudbou náladu na lodi, na níž musí všichni společně přežít dlouhých čtyřicet dní a čtyřicet nocí?

Krásný příběh o nerozlučném přátelství doplní písně i texty brazilského zpěváka a skladatele Viniciuse de Moraese. Své premiéry se film na českých plátnech dočká 8. února 2024. Do české distribuce jej uvádí společnost Bohemia Motion Pictures. Trailer najdete ke zhlédnutí ZDE.. Případně jej lze spolu s plakáty i fotografiemi k filmu stáhnout z webu www.bohemiamp.com.

Další podrobnosti a informace najdete na www.bohemiamp.com a na facebookovém profilu https://www.facebook.com/bohemiamotionpictures/


Zdroj, foto: noemova archa1; bohemia motion pictures


Teetravel - Váš golfový svět na dlani